Tuin en kas





Tuin
In de grote tuin aan de voorkant van de zorgboerderij kunnen we van alles verbouwen. We hebben er al druiven, kleinfruit, hoogstam fruitbomen en heel veel snijbloemen staan. In onze grote bloemenpluktuin hebben we allerlei planten en bloemen staan die geplukt kunnen worden voor boeketten. Mensen uit de omgeving kunnen langskomen en voor €3,- zelf een bos bloemen komen plukken!

Het tuinieren gebeurt hier niet alleen in de volle grond maar ook in lange bakken (1 m bij 12 meter) waardoor je niet hoeft te bukken om bij de grond te kunnen! Dit is handig bij het zaaien maar ook voor klanten uit de winkel om hun eigen groente te komen oogsten!



Kas
In onze kas is van alles te doen. Als het regent en je toch wilt tuinieren of klussen kun je in de kas alsnog aan de slag. In de kas bevinden zich onder anderede snijbloem Alstroemeria en verschillende groenten. In de kas hebben we ook een grote werkplaats met allerhande gereedschap waar we, ook met slecht weer, mooi aan het werk kunnen.